Zwroty i reklamacje
 • Zgodnie z prawem konsumentowi przysługuje prawo zwrotu towarów bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki od kuriera. W celu odstąpienia od umowy kupna świadczonej na odległość klient - konsument powinien:

  • pobrać i wypełnić formularz zwrotu dostępny tutaj FORMULARZ ZWROTU oraz przesłać go na adres mailowy sklep@sneakfriend.pl 
  • oryginał odstąpienia od umowy należy włożyć do paczki i wysłać na adres podany w mailu.
  • po trzymaniu zwrotu i bez przyczyn uniemożliwiaj jego przyjęcie sklep zwróci pieniądze za zakup i przesyłkę w ciągu 14 dni.

Pamiętaj że karton butów nie stawowi wierzchniego opakowania paczki. Nie naklejaj na niego bezpośrednio etykiet adresowych, taśm pakowych. Należy w tym celu użyć dodatkowego kartonu lub folii stretch / foliopaka. 

 • Pamiętaj, że zwrot musi być do nas dokonany w formie bezpośredniej przesyłki na otrzymany adres. Nie odbieramy zwrotów z paczkomatów i punków odbioru. Koszt zwrotu ponosi kupujący.

  W przypadku reklamacji prosimy o wysłanie maila na adres: sklep@sneakfriend.pl z dokładnym opisem wady lub uszkodzenia wraz ze zdjęciami. Wstępna decyzja zostanie przesłana w odpowiedzi na email. Decyzja o uznaniu reklamacji jest podejmowana w momencie otrzymania reklamowanego towaru.

   

  Adres do odesłania towaru:

  Obuwie-online.pl - magazyn

  Ul. Lipska 57/36

  30-721 Kraków

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl